Select your language

УПРАВЛІННЯ ПРЕТЕНЗІЯМИ

Наша компанія пропонує ефективну реалізацію порядку висунення претензій не тільки за умовами договорів FIDIC.

Ефективність порядку залежить від дотримання договірних положень та чинного законодавства, і особливо важливо своєчасно дотримуватись формальних — юридичних зобов’язань, що містяться в договорі.

Належне  ведення листування щодо претензій дає можливість врегулювати спір на підставі договору, що тим самим звільняє від необхідності проводити затратні і тривалі судові розгляди. З цією метою наша команда здійснює управління претензіями як для великих підприємств (акціонерних товариств), так і для невеликих субпідрядників.

Ми розробили корпоративну ІТ-систему, яка включає віртуальний секретаріат, електронний документообіг, управління завданнями та командою.

Усі листи, документи, завдання та їх статуси доступні он-лайн на всіх пристроях.

Таке управління даними дозволяє заздалегідь забезпечити оперативну реакцію наших консультантів і прийняття ефективних дій.

Ми маємо великий досвід в управлінні претензіями, набутий при здійсненні управління проектами у таких сферах, як  водопровід і каналізація (трубопроводи, станції очищення та підготовки води), інфраструктура автомобільних та залізничних доріг, будівлі (вокзали, аквапарки та університети) і технологічні споруди (заводи зі спалювання відходів).

Наш досвід у комбінації зі знаннями – запорука ефективного управління претензіями. Рекомендації від існуючих клієнтів по наданих нами послугах є для нас найкращою оцінкою і підтвердженням ефективності наших дій