Select your language

АУДИТ

Ми проводимо незалежний аналіз правильності підготовки та проведення проекту або на будь-якому етапі інвестиційного процесу.

В основі об’єктивного аудиту, спрямованого на надійне поетапне визначення відповідності об’єкта дослідження, – команда людей, здатна проводити незалежну і професійну оцінку з конкретного питання з точки зору необхідних критеріїв. Наші фахівці володіють глибокими знаннями і досвідом в будівництві, економіці, адміністративному праві, будівельних нормах, законах про публічні закупівлі та інших сферах, і здатні задовольнити потреби навіть найбільш вимогливих клієнтів. Їхній потенціал дозволяє перевіряти матеріали, які поставляються, за найбільш новітніми методами і стандартами. Кінцевим результатом аудиту є надання висновків та рекомендацій для майбутнього та оптимізації діяльності в конкретній області.

Професійно проведений аудит дозволяє зафіксувати існуючі неточності і порушення, проаналізувати їх причини та вжити заходів для уникнення таких помилок у майбутньому, що в довгостроковій перспективі виражається в відчутних заощадженнях в процесі реалізації проекту.

Результати і рекомендації наших перевірок є незалежними і конфіденційними.