Select your language

ПРО НАС

МИ НАДАЄМО КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ПІДГОТОВЦІ ТА УПРАВЛІННЮ ПРОЦЕСАМИ ПРОЕКТІВ У БУДІВНИЦТВІ – КОНТРАКТІВ

Ми є одною з перших інженерних консалтингових компаній з повністю польським капіталом, яка спеціалізується на консультуванні у сфері інжинірингу та управління контрактами. Загальна вартість проектів, до яких були залучені наші фахівці, перевищує 1 мільярд євро.

НАДІЙНІСТЬ

У нас є досвід, який буде корисним на кожному етапі процесу інвестування: створення технічних концепцій, дослідження потенційних місць для розташування проекту, підготовка ТЕО, підготовка матеріалів для Європейського Союзу з метою залучення коштів, фінансового аналізу та проектування. Ми діємо як: Інженер контракту, керівник проекту, менеджер по контрактах і надаємо організаційні, технічні та юридичні консультації, а також адміністрування договору і претензій.

Фахівці нашої компанії - високодосвідчені і широко відомі інженери, юристи і економісти. Вони працювали з приватними та відомчими клієнтами. Брали участь у проектах, вартість яких коливається від 1 млн до 1 млрд польських злотих. До них відносяться проекти по дорогах, залізниці, будівництву (включаючи громадські будівлі), гідротехнічні та інфраструктурні проекти, а також проекти, пов'язані з утилізацією відходів.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Ми надаємо інженерні, економічні та юридичні консультації для замовників, підрядників та інженерів у проектах, які реалізуються відповідно до законодавства Європейського Союзу, включаючи проформи FIDIC, закони про публічні закупівлі і будівельні норми.

Ми пропонуємо:
• Побудову моделі для вирішення комплексних задач прийняття рішень;
• Створення матриці вибору пропозицій на основі нецінових критеріїв;
• Допомогу з метою забезпечення ліквідності проекту;
• Участь в управлінні поточними проектами, таких як:

− Впровадження системи управління електронного документообігу;
− Впровадження контрактних процедур і шаблонів документів;
− Отримання і обґрунтування винагороди за додаткові роботи;
− Затвердження будівельних матеріалів;
− Підготовка звітів для замовника;
− Участь у розробці графіку проекту та контроль за його виконанням;
− Реалізація та управління відповідними процедурами підготовки претензій у відповідності з державними законами і звичаями;
− Допомога у виконанні офіційних і юридичних вимог контрактів;
• Надання висновків і експертної оцінки у сфері технічних і правових питань;
• Комплексне навчання з управління проектами;
• Навчання з культурних відмінностей (для міжнародних консорціумів і зарубіжних контрактів), і
• Представництво інтересів клієнта в суді і арбітражі.

Необхідно підкреслити, що замовник піддається дії дуже складних і конкретних рекомендацій та норм, процес прийняття рішень є довгим, і кожна подія вимагає сповіщення та надання вичерпної документації; відповідна політика, яка приведе до наміченої мети за участю всіх учасників цього процесу, повинна бути введена з самого початку контракту.